Our partners

Mart s.r.o.

Verze pro tiskPDF verze
Mart s.r.o.. Партнер WORKINTENSE

Společnost Mart s.r.o. byla založena v roce 1997. Začínala jako výrobce vzduchotechnického potrubí se sídlem v Hodoníně. V následujících letech společnost dynamicky rozšiřovala své výrobní kapacity i portfolio výrobků. V roce 2001 zahájila činnost i v oblasti instalací vzduchotechnických systémů.

Současnost

Společnost Mart je rozdělena na dvě základní části – výroba vzduchotechnických prvků a instalace vzduchotechnických systémů. Společnost se zabývá také výrobou prvků na zakázku. Samozřejmou součástí je i výroba prvků do velmi čistých a zdravotně sterilních prostředí či pro různé architektonické potřeby.

V současné době je Mart předním evropským producentem vzduchotechnického potrubí a příslušenství. Měsíčně vyrobí společnost více než 40 000 m2 čtyřhranného potrubí.

Naše výrobní závody jsou vybaveny nejmodernější technologií, umožňující zákazníkům nabídnout široké portfolio výrobků a služeb. Tyto technologie jsou pravidelně modernizovány a doplňovány, dle požadavků trhu. Společnost Mart se zapojila také do projektů EU pro modernizaci technologií pro výrobu. Výrobní pobočky naleznete v Praze, Hodoníně a Bratislavě. Na stejných místech jsou také dobře vybavené velkoobchodní sklady k okamžitému odběru zboží. Obslouží vás profesionálové, kteří vám rádi pomohou nebo poradí a zodpoví vaše případné dotazy.

Aktuálně využíváme 4 250 m2 výrobních ploch a 11 300 m2 skladovacích ploch, zaměstnáváme více než 190 zaměstnanců. Svým významem a velikostí patříme k nejvýznamnějším firmám nejen na Hodonínsku. Společnost si své postavení uvědomuje a snaží se podpořit i spoustu různých zajímavých aktivit, např. mistryně ČR ve stolním tenise, klub SKST Mart Hodonín.

Společnost Mart exportuje přibližně 50 % své produkce do zahraničí.

Realizace dnes nabízí komplexní služby v oblasti dodávek systémů vzduchotechnika, chlazení, topení, MaR, a to pro všechny druhy a rozsahy projektů. Projekty jsou realizovány vlastními kvalifikovanými zaměstnanci s důrazem na přípravu projektu a kvalifikované projektové řízení.

Realizace se orientuje výhradně na český, popř. slovenský trh.

Mart s.r.o.

Показано 1 - 1 з 1 знайдених вільних робочих місць

Приймемо працівника на виробництво систем кондиціонування. Средня з/п 25000 крон/міс. Безкоштовне проживання. Візова підтримка. Надаємо робочий одяг
Хороший темп зростання економіки Чехії. Прискорення до п'яти відсотків
ВВП Чехії в третьому кварталі прискорив річне зростання до п'яти відсотків з 4,7 відсотка в другому кварталі. У...
Найнижчий відсоток безробіття в Європі - Чехія
За даними Міністерства праці Чеської Республіки в жовтні кількість безробітних знизилася до 3,6 відсотка. В останній...
Робота в DB Schenker - чеська логістична компанія
DB Schenker - чеська логістична компанія, яка має 20 представництв по всій Чехії Компанії DB Schenker вдається гнучко...
Різдвяна лихоманка починає набирати обертів. Попит на тимчасових працівників в Чехії є величезний
Власники інтернет - магазинів і кур'єрські служби доставки товарів очікують рекордний товарообіг в передріздвяну...