Контент

ТОВ Європа Воркінтенсе, аутсорсингове та кадрове агентство, орієнтоване на залучення виробничого, технічного, сервісного персоналу, будівельників, різноробочих, спеціалістів, обслуговуючого персоналу, медичного, ІТ персоналу зі Східної Європи

Verze pro tiskPDF verze

Аутсорсингове та кадрове агентство Європа Воркінтенсе (Europa Workintense spol. s r.o.) вже 15 років успішно займається процесами виконання аутсорсингових договорів та, як кадрове агентство, працевлаштуванням іноземних громадян в Чехії, з року 2015 в Польщі та Словацькій республіці, а з року 2016 і в Угорщині.

Робота в Чехії, Польщі на будівництві, в автомобільній, швейній, харчовій промисловості, сфері обслуговування для українців та громадян Східної та Центральної Європи. Допомога та оформлення робочих, шенгенських віз до Польщі, Чехії для українських громадян.  ​

Аутсорсингова компанія Європа Воркінтенсе орієнтована на реалізацію окремих частин виробничих процесів, де значну частку займає ручна праця з необхідністю залучення на роботу до Чехії, Польщі працівників технічних, робітничих професій, працівників ручної праці, будівельників, різноробочих, спеціалістів, обслуговуючого персоналу, адміністративних професій,  ІТ-технологій, медичного сектору. Стабільний персонал з країн Східної Європи та виконання договірних умов на власних виробничих потужностях, розташованих у Східній та Центральній Європі, або реалізація окремих частин замовлень у виробничому процесі нашого замовника.

Ми оперуємо значною матеріально-технічною базою для забезпечення виконання аутсорсингових договорів та зобов’язань перед нашими партнерами; наша матеріально-технічна база у вигляді виробничих та складських потужностей розміщена в Чехії та Україні, площа наших власних виробничих потужностей складає 15 000 м2 та складських приміщень – 25 000 м2. ​

Аутсорсингова компанія успішно впроваджує нові способи механізації та автоматизації виробничих процесів, де ще вчора була єдина можливість використання ручної праці.

При виконанні аутсорсингових договорів ми орієнтовані на промислові напрямки: виробництво, логістика, машинобудування, легка промисловість, будівництво, автомобільна промисловість, харчова промисловість, медична галузь, сфера послуг, адміністративна та бухгалтерська галузі.​

Аутсорсингова компанія орієнтується на виконання виробничих та логістичних процесів, де значну долю займає необхідність застосування та задієння ручної, технічної праці та використання ноу-хау, які розробила компанія за період свого багаторічного досвіду виробничої діяльності, по залученню людських ресурсів у виробничий процес партнера.

Ми залучаємо у виробничий процес партнера найцінніше: мотивований та працьовитий персонал, ноу-хау компанії по виконанню процесів, де значну долю займає ручна, технічна, адміністративна праця та праця у сервісній сфері.

Кадрове агентство Європа Воркінтенсе, послуги: рекрутмент, допомога в оформленні віз, робочі та шенгенські візи – Чехія, Польща, ПМЖ (постійне місце проживання). Постійна робота в Європі, передусім в країнах: Чехія, Польща, Словаччина, Угорщина. Сезонна робота. Промислові отраслі: виробництво, логістика, будівництво, послуги, медичний сектор, ІТ.

Кадрове агентство  Europa Workintense spol. s r.o. спільно з дочірніми компаніями оперує потужним людським потенціалом/ресурсом – в торгово-виробничих процесах групи компаній задіяно близько 5 000 працівників професій технічного, адміністративного, менеджерського, ремісничого, ручного, робітничого характеру.

Ми володіємо найбільшим людським капіталом серед наших конкурентів. Кадрове агентство є лідером в сегменті залучення до ринку праці Європейського союзу людських ресурсів з країн Східної Європи, та працівників-громадян України, які вже володіють дозволом на постійне місце проживання в Європейському союзі, та громадян Західноєвропейських країн - нових членів Європейського союзу.  

Основу нашого людського потенціалу складають наші працівники: здебільшого це громадяни України.

В процесах підбору підходящих кандидатів на оголошені вільні робочі місця ми націлені на вибір кандидатів передусім з країн: України, Молдови, Білорусі, Польщі, Словаччини, Чехії, Румунії, Болгарії.

Кожен день ми допомагаємо знайти та надаємо постійну та сезонну роботу в Чехії та Польщі великій кількості претендентів з різних країн світу та України, Чехії, Словаччини, як найбільш пріоритетних країн.

Протягом 25 років нашої діяльності ми постійно збільшуємо наш потенціал та можливості, об’єми виробничої діяльності, стабільно зростаємо в бізнесі і займаємо значну частку у сегменті даної отраслі, є однією з провідних компаній в сегменті працевлаштування іноземних громадян на центральноєвропейському ринку праці.

Ми співпрацюємо лише з економічно стабільними, солідними та відомими місцевими компаніями та міжнародними корпораціями. Уникаємо співпраці з компаніями, які ведуть лише політику використання робочого персоналу. Ми не вступаємо в партнерські відносини, де ціллю є мінімізація видатків на персонал, тому що ми прагнемо залучити до співпраці з партнером мотивований та працьовитий персонал. Також ми пересвідченні, що запорукою нашої стабільності та розвитку є добробут та стабільний життєвий рівень кожного нашого колеги по роботі, наших співробітників.

Нашою основною конкурентною перевагою є те, що ми вирішуємо потреби кандидатів на роботу та наших працівників комплексно; іншими є організація та забезпечення умовами для проживання, надання постійної або сезонної роботи в Чехії, Польщі в залежності від потреб працівника, і аж до забезпечення потреб працівника в переказуванні заробітної плати на батьківщину.

Для наших працівників, які бажають укріпитися на своєму основному місці роботи та стабільно проживати в Центральній та Західній Європі, ми забезпечуємо всі передумови для здійснення мрії та надаємо весь комплекс необхідних послуг для того, щоб проживання наших працівників в нових умовах було стабільним.  

Для наших працівників, окрім працевлаштування, забезпечуємо повний сервіс послуг – а це:

 •  організація процесів для отримання необхідних робочих віз до Польщі, Чехії з постійним продовженням;
 •  довгострокові види на проживання;
 •  ПМЖ (постійне місце проживання);
 •  юридична підтримка при оформленні постійного місця проживання;
 •  забезпечення проживанням – квартирою або гуртожитком;
 •  забезпечення роботою в Чехії, Польщі згідно можливостей та кваліфікації кандидата на роботу;
 •  надаємо можливість набувати нову кваліфікацію за рахунок працедавця шляхом проходження рекваліфікації в оплачуваний робочий час.

В рамках компанії організовано різні кваліфікаційні курси для співробітників компанії. Від внутрішніх курсів по вивченню іноземних мов, проходження рекваліфікації по різних професіях в рамках проекту до співпраці з різними учбовими закладами.

Вчасна виплата заробітних плат та поточних авансів, мотивуючі бонусні програми, кваліфікаційні премії – це невід’ємна частина взаємної успішної роботи та лояльності наших працівників.

В секторі кадрове агентство нашу діяльність розділено по напрямках:

Логістика: оператор в логістичному складі, логіст, помічник логіста, пікер (сортувальник) в логістичному складі, пакувальник, водії автокар.

Виробництво: монтажник, лакувальник, оператор виробничих ліній, оператор ЧПУ, слюсар, токар, ливарник, зварник, водії автокар та різних малих транспортних засобів/візків, спеціаліст з технічного обслуговування та поточного ремонту.

Автомобільна промисловість: настроювачі на виробничих лініях, оператор виробничих станків та ліній, настроювачі ЧПУ, монтажники, настроювачі, слюсар, токар.

Швейна промисловість: швеї широкого профілю, швеї з пошиву авточехлів, автомобільних рулів, кожаних виробів, розкрійники, пошив текстильних виробів.

Будівництво: будівельники, різноробочі на будівництві, мурувальники, плиточники, штукатури.

Спеціальні професії / ремесло: електрики, інженери-теплотехніки, газовики, теплопровідники, столяри, інші спеціалісти.

Готелі/сфера обслуговування: покоївки, прибиральниці, хаускіпери.

Супермаркети: касир, товарознавець, марчендайзери (укладальники та касири), м’ясники, пекарі.

Медична галузь/працівники в медичній сфері: медичні сестри, фельдшери, фізіотерапевти, масажисти, соціальні працівники (піклувальники/працівники по догляду) по догляду за престарілими, хворими в лікарнях, обслуговуючий персонал в медицині.

Приватний сектор: працівники по догляду за дітьми та престарілими в домашніх умовах.

Харчова  промисловість: технологи харчової промисловості, механіки, лаборанти, спеціалісти харчової промисловості, м’ясники, різники, пекарі та інші кваліфіковані спеціалісти харчової промисловості. В даному напрямку також є вакансії і для некваліфікованих професій.

Управлінські позиції: координатори, менеджери, HR-менеджери, адміністративні працівники, торгові представники, інженери в будівництві.

Інформаційні технології ІТ: програмісти різних технологій програмування, кодери, копірайтери, дизайнери, системні адміністратори.

Експлуатація та технічне обслуговування в сфері фасіліті менеджмент: прибиральниці, ремонтники, майстри, обслуговуючий персонал.

Наступною нашою конкурентною перевагою є широка сіть центрів з набору по всій Україні, велика база даних потенціальних кандидатів на роботу до Чехії, Польщі, наявність власних засобів інформації, орієнтованих на ринок праці Східної, Центральної та Західної Європи.

Наявність власних логістичних та виробничих площ для забезпечення виробничих процесів та забезпечення умовами для проживання / гуртожитком працівників, які працюють на проектах компанії поза містом постійного проживання.

Наша компанія загалом нараховує 50 різних проектів, на які залучено 400 різних працівників робітничих професій/позицій. Наші проекти знаходяться в країнах: Чехія, Словаччина, Польща, Угорщина, Україна.

Цілі та цінності компанії, стратегія для досягнення цілей. Колектив компанії Європа Воркінтенсе.

Цілі компанії Європа Воркінтенсе:  

 •  Вирішувати першочергово потреби замовників у персоналі шляхом забезпечення виконання окремих частин виробничих, логістичних, сервісних, адміністративних, управлінських процесів.
 •  Забезпечення наших замовників кваліфікованим персоналом усіх рівнів та спектрів можливих професій та кваліфікацій та виконання виробничих процесів, в яких компанія має запатентовані процеси, власно розроблені ноу-хау.
 •  Забезпечувати достойний життєвий рівень всіх співробітників компанії.
 •  Отримувати дохід середнього та вище середнього рівнів від інвестованого капіталу в бізнес-процеси компанії.

Стратегія для досягнення цілей:

 •  Залучати до процесу виконання цілей ефективний та працьовитий персонал.
 •  Глобалізовувати ринок праці Західної, Центральної та Східної Європи. Орієнтуємось на працівників Східної Європи, передусім України, де розміщені наші головні центри з набору персоналу.
 •  Постійно підвищувати кваліфікацію трудового колективу. Проводити процеси рекваліфікації для працівників компанії.
 •  Нашим працівникам надавати більше, ніж добре оплачувана робота в Чехії, Польщі: надавати можливість зміни до кращого в головних життєвих процесах, таких як місце проживання, кваліфікація згідно особистих здібностей, бачення та впевненість в майбутньому.
 •  Виконувати спеціалізовані процеси на власних виробничих потужностях, процеси, в яких компанія має особливу спеціалізацію.

Цінності компанії Європа Воркінтенсе:  

 •  Співробітники компанії.
 •  Партнери-замовники компанії.
 •  Знання та досвід, накопичені за роки успішної роботи.  

Мотто/кредо компанії Європа Воркінтенсе:

 •  Мотивований та працьовитий персонал.
 •  Робота та прогрес - це наше хобі.

Колектив компанії Європа Воркінтенсе:

Досвідчені та кваліфіковані фахівці з багаторічним досвідом роботи, вмінням керувати та мотивувати виконавчий персонал.

Наші спеціалісти розмовляють мовами країн згідно місця діяльності компанії.

Нашою відмінністю є досвід в процесі залучення працівників зі Східної Європи та досвід в правильній організації процесів для отримання робочих віз до Чехії, Польщі для працівників країн-не членів Європейського союзу, передусім Східної Європи.

Для кожного нашого проекту ми створюємо організаційно-управлінську структуру, яка би відповідала вимогам замовників та покривала всі ризикові фактори виробничої діяльності.

По типу управління ми орієнтовані на: «горизонтально-вертикальну управлінську структуру» - «ГВУС», де основну відповідальність та повноваження за виробничо-торгівельний процес приймає рада директорів проекту-напрямку, а стратегічні та інвестиційні рішення є на відповідальності «АСЗ» - актуального складу засновників проекту.

Сертифікати якості, страхові поліси, статутний фонд групи компаній Європа Воркінтенсе.

Посвідчення та сертифікати якості:

Профільні підприємства компанії є держателями сертифікатів по системі: ISO 9000,  HASP, TUV, які підкреслюють  якість виробничого процесу, вироблюваних нами продуктів та послуг, які надаємо нашим замовникам, та якість управлінського менеджменту.

Страхові поліси:

Ми забезпечені всіма необхідними страховими полісами та договорами зі страховими агенціями, які відповідають потребам та покривають ризики ведення нашої виробничої діяльності.

Статутний фонд:

Профільні підприємства групи компаній Європа Воркінтенсе оперують значною матеріально-технічною базою, оборотним капіталом та виробничим потенціалом.

Значна частина капіталу віднесена до статутного капіталу профільних компаній для забезпечення гарантій стабільності, безперервності процесу та надійності перед партнерами та замовниками компанії Європа Воркінтенсе.

Хороший темп зростання економіки Чехії. Прискорення до п'яти відсотків
ВВП Чехії в третьому кварталі прискорив річне зростання до п'яти відсотків з 4,7 відсотка в другому кварталі. У...
Найнижчий відсоток безробіття в Європі - Чехія
За даними Міністерства праці Чеської Республіки в жовтні кількість безробітних знизилася до 3,6 відсотка. В останній...
Робота в DB Schenker - чеська логістична компанія
DB Schenker - чеська логістична компанія, яка має 20 представництв по всій Чехії Компанії DB Schenker вдається гнучко...
Різдвяна лихоманка починає набирати обертів. Попит на тимчасових працівників в Чехії є величезний
Власники інтернет - магазинів і кур'єрські служби доставки товарів очікують рекордний товарообіг в передріздвяну...