Довгострокове працевлаштування

Чи врятують трудові мігранти економіку Чехії

Чи врятують трудові мігранти економіку Чехії

В останні місяці не тільки економічні ЗМІ були наповнені драматичними висловлюваннями і прогнозами представників об'єднань роботодавців та окремих компаній. Всі вони закликають до спрощення і прискорення працевлаштування іноземців з країн не учасників Європейського Союзу. Роботодавці стверджують, що при історично рекордно високої зайнятості не в змозі знайти необхідні робочі руки серед чеських безробітних. З іншого боку, профспілки і деякі експерти відзначають, що виною може бути занадто низька заробітна плата, за яку чехи, на відміну від іноземців, не будуть працювати.

Нострифікація диплому іноземного ВНЗ в Чехії

Нострифікація диплому іноземного ВНЗ в Чехії

Визнання іноземних документів про освіту (далі в тексті: «нострифікація диплому») - це процес, після проходження якого, випускник іноземного вузу отримує офіційне рішення про рівність кваліфікаційних характеристик. Основною перевагою нострифікації диплому є те, що в іноземного громадянина з'являється можливість легального працевлаштування в Чехії. Слід знати про те, що лише державні вищі навчальні заклади займаються питаннями по нострифікації дипломів.

Процедура нострифікації диплома в Чехії проходить в 5 етапів:

Міністр закордонних справ Чехії хоче потроїти число дозволів на роботу для українців

 Дозвіл на роботу для українців. Робота в Чехії, працевлаштування в ЄС

МЗС зміцнить консульство Чеської республіки в українському місті Львові п'ятьма новими співробітниками для обробки заявок на робочі візи. Таке рішення повідомив журналістам міністр закордонних справ пан Заоралек. Таким способом, дипломатія, за його словами, прагне задовольнити вимоги чеських роботодавців, які закликають до спрощення процесу підбору працівників з-за кордону.

Сторінки

Підписатися на RSS - Довгострокове працевлаштування