Our partners

Pivovary Staropramen s.r.o.

Verze pro tiskPDF verze
Pivovary Staropramen - другий за величиною виробник пива в Чеській республіці. Партнер WORKINTENSE

Pivovary Staropramen - другий за величиною виробник пива в Чеській республіці, пропонує своїм споживачам одну з найширших лінійок сортів пива. Продукція компанії експортується в 37 країн по всьому світу, в основному в Європу і Північну Америку. Компанія експлуатує два пивоварних заводи - Staropramen і Ostravar.

Pivovary Staropramen входять в концерн Molson Coors Brewing Company.

Крім пива Staropramen і Ostravar, яке вариться з 19-го століття на пивоварнях в Празі Сміхов і в Моравському краї в Остраві, компанія виробляє і інші відомі традиційні сорти пива: Branik, Velvet, Měšťan і Vratislav. Pivovary Staropramen на чеському ринку також пропонують різні сорти бельгійського пива Stella Artois, Hoegaarden і Leffe.

Із самого початку Сміховскій Старопрамен володів всіма якостями, необхідними для того, щоб стати великою, успішної і відомої пивоварнею. Ще більшу популярність пиво отримало в 1880 році, коли пивоварний завод відвідав імператор Франц Йосиф I, він спробував і похвалив місцеве пиво і записав свій відгук в книгу історії заводу.

Pivovary Staropramen з дня заснування, впроваджували у виробництво нові технології і цим зуміли вивести чеську пивну промисловість на новий рівень. Одним з нововведень ще в 1886 році, стало виробництво нового сорту пива напівтемний Гранат.

З 2011 року, крім традиційних сортів пива, компанія почала виробляти пиво Staropramen Cool з фруктовими смаками, що стало абсолютною новинкою в пивній промисловості. Pivovary Staropramen в Чехії є лідером по виробництву пива з фруктовими смаками.

На сьогоднішній день існує пиво Staropramen Cool з чотирма різними смаками. Ще одним вдалим впровадженням, стало виробництво безалкогольного напою на основі солоду Staropramen Sládkova Limonáda. Приємний, освіжаючий напій припав до смаку споживачеві.

Пиво і гастрономія зазвичай тісно взаємопов'язані. У 1998 році, компанія Staropramen починає відкривати власну мережу ресторанів Staropramen Potrefená husa, яка управляється на основі франчайзингу. Мережа Potrefená husa пропонує широкий вибір сортів пива і відмінну кухню, в сучасно оформлених інтер'єрах ресторанів.

На сьогоднішній день мережа нараховує більше 30 ресторанів і є найбільшою франчайзинговою мережею в Чеській пивоварної промисловості. У червні 2013 Старопрамен відкрив нову пивну Vinohradský Parlament. Пивна відрізняється від закладів Potrefená husa, абсолютно новою концепцією 21-го століття. Мета концепції - реабілітувати поняття пивної. Показати, що в пивну в сучасному світі може приходити кожен, щоб приємно провести час з друзями і спробувати різні сорти пива.

Pivovary Staropramen є одним з найбільших чеських заводів, який успішно працює протягом більш ста років. Pivovary Staropramen це історична спадщина Чеської пивоварної промисловості. Компанія постійно розвивається і вдосконалюється, впроваджуючи у виробництво нові сорти пива.

Pivovary Staropramen s.r.o.

Показано 1 - 5 з 5 знайдених вільних робочих місць

Офіційне працевлаштування. Оплата 135-140 крон/год, середня з/п від 35 000 крон/міс. Забезпечуємо житло біля місця роботи. Робочі візи
Робота для чоловіків та жінок. Оплата 125 крон/год, середня з/п від 30 000 крон/міс. Забезпечуємо житло біля місця роботи. Робочі візи
Офіційне працевлаштування. Заробітна плата 135-140 крон на годину. Середній заробіток від 38 000 до 45 000 крон на місяць. Забезпечуємо безплатним житлом біля місця...
Офіційне працевлаштування. Оплата 140-145 крон/год, середня з/п від 38 000 крон/міс. Забезпечуємо житло біля місця роботи. Робочі візи
Робота для чоловіків та жінок. Оплата 115 крон/год, середня з/п від 28 000 крон/міс. Забезпечуємо житло біля місця роботи. Робочі візи
Хороший темп зростання економіки Чехії. Прискорення до п'яти відсотків
ВВП Чехії в третьому кварталі прискорив річне зростання до п'яти відсотків з 4,7 відсотка в другому кварталі. У...
Найнижчий відсоток безробіття в Європі - Чехія
За даними Міністерства праці Чеської Республіки в жовтні кількість безробітних знизилася до 3,6 відсотка. В останній...
Робота в DB Schenker - чеська логістична компанія
DB Schenker - чеська логістична компанія, яка має 20 представництв по всій Чехії Компанії DB Schenker вдається гнучко...
Різдвяна лихоманка починає набирати обертів. Попит на тимчасових працівників в Чехії є величезний
Власники інтернет - магазинів і кур'єрські служби доставки товарів очікують рекордний товарообіг в передріздвяну...