Our partners

Pivovary Staropramen s.r.o.

Verze pro tiskPDF verze
Pivovary Staropramen - другий за величиною виробник пива в Чеській республіці. Партнер WORKINTENSE

Pivovary Staropramen - другий за величиною виробник пива в Чеській республіці, пропонує своїм споживачам одну з найширших лінійок сортів пива. Продукція компанії експортується в 37 країн по всьому світу, в основному в Європу і Північну Америку. Компанія експлуатує два пивоварних заводи - Staropramen і Ostravar.

Pivovary Staropramen входять в концерн Molson Coors Brewing Company.

Крім пива Staropramen і Ostravar, яке вариться з 19-го століття на пивоварнях в Празі Сміхов і в Моравському краї в Остраві, компанія виробляє і інші відомі традиційні сорти пива: Branik, Velvet, Měšťan і Vratislav. Pivovary Staropramen на чеському ринку також пропонують різні сорти бельгійського пива Stella Artois, Hoegaarden і Leffe.

Із самого початку Сміховскій Старопрамен володів всіма якостями, необхідними для того, щоб стати великою, успішної і відомої пивоварнею. Ще більшу популярність пиво отримало в 1880 році, коли пивоварний завод відвідав імператор Франц Йосиф I, він спробував і похвалив місцеве пиво і записав свій відгук в книгу історії заводу.

Pivovary Staropramen з дня заснування, впроваджували у виробництво нові технології і цим зуміли вивести чеську пивну промисловість на новий рівень. Одним з нововведень ще в 1886 році, стало виробництво нового сорту пива напівтемний Гранат.

З 2011 року, крім традиційних сортів пива, компанія почала виробляти пиво Staropramen Cool з фруктовими смаками, що стало абсолютною новинкою в пивній промисловості. Pivovary Staropramen в Чехії є лідером по виробництву пива з фруктовими смаками.

На сьогоднішній день існує пиво Staropramen Cool з чотирма різними смаками. Ще одним вдалим впровадженням, стало виробництво безалкогольного напою на основі солоду Staropramen Sládkova Limonáda. Приємний, освіжаючий напій припав до смаку споживачеві.

Пиво і гастрономія зазвичай тісно взаємопов'язані. У 1998 році, компанія Staropramen починає відкривати власну мережу ресторанів Staropramen Potrefená husa, яка управляється на основі франчайзингу. Мережа Potrefená husa пропонує широкий вибір сортів пива і відмінну кухню, в сучасно оформлених інтер'єрах ресторанів.

На сьогоднішній день мережа нараховує більше 30 ресторанів і є найбільшою франчайзинговою мережею в Чеській пивоварної промисловості. У червні 2013 Старопрамен відкрив нову пивну Vinohradský Parlament. Пивна відрізняється від закладів Potrefená husa, абсолютно новою концепцією 21-го століття. Мета концепції - реабілітувати поняття пивної. Показати, що в пивну в сучасному світі може приходити кожен, щоб приємно провести час з друзями і спробувати різні сорти пива.

Pivovary Staropramen є одним з найбільших чеських заводів, який успішно працює протягом більш ста років. Pivovary Staropramen це історична спадщина Чеської пивоварної промисловості. Компанія постійно розвивається і вдосконалюється, впроваджуючи у виробництво нові сорти пива.

Pivovary Staropramen s.r.o.

Показано 1 - 5 з 5 знайдених вільних робочих місць

Офіційне працевлаштування. Оплата 140-145 крон/год, середня з/п від 38 000 крон/міс. Забезпечуємо житло біля місця роботи. Робочі візи
Робота для чоловіків та жінок. Оплата 115 крон/год, середня з/п від 28 000 крон/міс. Забезпечуємо житло біля місця роботи. Робочі візи
Робота для чоловіків та жінок. Оплата 125 крон/год, середня з/п від 30 000 крон/міс. Забезпечуємо житло біля місця роботи. Робочі візи
Офіційне працевлаштування. Оплата 135-140 крон/год, середня з/п від 35 000 крон/міс. Забезпечуємо житло біля місця роботи. Робочі візи
Офіційне працевлаштування. Заробітна плата 135-140 крон на годину. Середній заробіток від 38 000 до 45 000 крон на місяць. Забезпечуємо безплатним житлом біля місця...
Хороший темп зростання економіки Чехії. Прискорення до п'яти відсотків
ВВП Чехії в третьому кварталі прискорив річне зростання до п'яти відсотків з 4,7 відсотка в другому кварталі. У...
Найнижчий відсоток безробіття в Європі - Чехія
За даними Міністерства праці Чеської Республіки в жовтні кількість безробітних знизилася до 3,6 відсотка. В останній...
Робота в DB Schenker - чеська логістична компанія
DB Schenker - чеська логістична компанія, яка має 20 представництв по всій Чехії Компанії DB Schenker вдається гнучко...
Різдвяна лихоманка починає набирати обертів. Попит на тимчасових працівників в Чехії є величезний
Власники інтернет - магазинів і кур'єрські служби доставки товарів очікують рекордний товарообіг в передріздвяну...