Our partners

Honoris a.s.

Verze pro tiskPDF verze
Honoris a.s. - спеціалізована торгова компанія,яка займається дистрибуцією акумуляторів та аксесуарів. Партнер WORKINTENSE

Honoris a.s. - спеціалізована торгова компанія, яка з 1996 року займається дистрибуцією стартерних і тягових акумуляторів разом з відповідними аксесуарами.

На чеському внутрішньому ринку компанія випускає власну марку акумуляторів BRIT, яка придбала велику кількість клієнтів, і стала в один ряд з продуктами найвідоміших світових визнаних брендів.

Завдяки співпраці з провідними світовими постачальниками компанія Honoris a.s. пропонує акумулятори великих брендів, таких як Exide, Optima або Odyssey. Із загальної асортименту не можна обійти увагою зарядний пристрій Ctek, клеми акумуляторної батареї Grisoni, а також стаціонарну батарею FG-Forte.

У пропозиції компанії Honoris a.s. ви знайдете акумулятори для всіх видів автомобілів, мотоциклів та інших механічних пристроїв. Завдяки концепції «все під одним дахом» фахівці компанії пропонують комплексне, гнучке обслуговування клієнтів в самих різних галузях і напрямках. Лабораторія компанії також дозволяє на високо професійному рівні обслуговувати акумулятори. Технічний персонал компанії Honoris a.s. завжди допоможе підібрати акумулятор відповідно до вимог і побажань замовника.

Honoris a.s.

На жаль, по Вашому запиту нічого не знайдено

Хороший темп зростання економіки Чехії. Прискорення до п'яти відсотків
ВВП Чехії в третьому кварталі прискорив річне зростання до п'яти відсотків з 4,7 відсотка в другому кварталі. У...
Найнижчий відсоток безробіття в Європі - Чехія
За даними Міністерства праці Чеської Республіки в жовтні кількість безробітних знизилася до 3,6 відсотка. В останній...
Робота в DB Schenker - чеська логістична компанія
DB Schenker - чеська логістична компанія, яка має 20 представництв по всій Чехії Компанії DB Schenker вдається гнучко...
Різдвяна лихоманка починає набирати обертів. Попит на тимчасових працівників в Чехії є величезний
Власники інтернет - магазинів і кур'єрські служби доставки товарів очікують рекордний товарообіг в передріздвяну...