Our partners

REVIS Praha, spol. s r.o.

Verze pro tiskPDF verze
REVIS Praha, spol. s r.o. - член Асоціації газового і трубопровідного будівництва. Партнер WORKINTENSE

REVIS Praha працює на ринку більше 25 років. Хороша репутація компанії серед клієнтів, давня традиція, застосування сучасних технологій з акцентом на екологію роблять з REVIS Praha успішну, конкурентоспроможну компанію на чеському ринку, з великими перспективами в майбутньому.

REVIS Praha зайняла стабільну позицію на ринку, економічна ситуація компанії задовільна і стабільна. За економічними параметрами компанія показує постійну прибутковість в залежності від укладених контрактів.

Компанія є надійним роботодавцем в Празі, Центральній, Південній Чехії, а також і в Ліберецькому краї. Забезпечує постійну роботу більш ніж 120 співробітникам, але протягом будівельних сезонів наймає додаткову робочу силу для різних будівельних робіт, тим самим сприяє підвищенню зайнятості.

REVIS Praha реалізує свою діяльність в будівельно-монтажної галузі в сучасному законодавчому середовищі, де особлива увага приділяється дотриманню безпеки, охорони навколишнього середовища і навчанню персоналу. REVIS Praha впроваджує системи управління якістю відповідно до стандарту ČSN EN ISO 9001, системою екологічного менеджменту відповідно до стандарту ČSN EN ISO 14001 та системою управління охорони праці відповідно до стандарту ČSN OHSAS 18001.

Завдяки постійним інвестиціям в технічне та механічне обладнання, навчання співробітників і, таким чином, підвищення кваліфікації, компанія стала володарем сертифікату GAS в сфері газової діяльності.

REVIS Praha, spol. s r.o. є одним з членів Асоціації газового і трубопровідного будівництва (ASPP).

Мета компанії

За все існування компанії обороти по реалізованим замовленнями досягли 3 млрд. чеських крон. Основною метою компанії є підвищення рівня технічного і механічного обладнання, розвиток досвіду управління та підтримки економічної стабільності компанії.

Хороший темп зростання економіки Чехії. Прискорення до п'яти відсотків
ВВП Чехії в третьому кварталі прискорив річне зростання до п'яти відсотків з 4,7 відсотка в другому кварталі. У...
Найнижчий відсоток безробіття в Європі - Чехія
За даними Міністерства праці Чеської Республіки в жовтні кількість безробітних знизилася до 3,6 відсотка. В останній...
Робота в DB Schenker - чеська логістична компанія
DB Schenker - чеська логістична компанія, яка має 20 представництв по всій Чехії Компанії DB Schenker вдається гнучко...
Різдвяна лихоманка починає набирати обертів. Попит на тимчасових працівників в Чехії є величезний
Власники інтернет - магазинів і кур'єрські служби доставки товарів очікують рекордний товарообіг в передріздвяну...