Our partners

KOVOKON Popovice s.r.o.

Verze pro tiskPDF verze
KOVOKON Popovice s.r.o.. Партнер WORKINTENSE

Naším oborem je strojírenství. Zkušenosti a praxe nás vedly k rozvoji několika základních okruhů činnosti a výroby, které vedou ke stabilitě firmy jako celku.

AUTOMOBILOVÝ PRŮMYSL

V roce 2002 jsme z výroby zaměřené na elektrotechnický průmysl vyčlenili výrobky pro automobilový průmysl a udělali z něj samostatný obor činnosti. Aktuálně je automobilový průmysl nejvíce se rozvíjejícím odvětvím v naší společnosti.

V současné době se zabýváme výrobou koncových a spojovacích komponentů pro chladící a klimatizační jednotky osobních automobilů.

Díky produktivním technologiím, kterými společnost disponuje dokážeme zajistit a nabídnout hromadnou výrobu dílů třískovým obráběním ve statisícových sériích.

Celá aktuální produkce je zpracovávána formou obrábění hliníkových profilových tyčí na základě požadavků zákazníka.

Kromě obrábění nabízíme i řadu dokončovacích procesů, které jsou součástí kompletní výroby. Mezi ně patří zajištění průmyslového čištění a balení dílců dle požadavků zákazníka. Samozřejmostí je zajištění velmi důsledné kontroly jakosti v průběhu jednotlivých operací.

LETECKÝ PRŮMYSL

Díly určené do leteckých motorů vyrábíme v divizi zaměřené na toto specifické odvětví průmyslu.

Od zahájení výroby obrábíme především dílce z obtížně obrobitelného materiálu inconel, ale taky tenkostěné, tvarově složité dílce z hliníku. Je zde zajištěna stoprocentní kontrola všech dílců na 3D měřících zařízeních doložena protokoly a přesnou evidencí.

Výrobou pro letecký průmysl se zabýváme od roku 2009 a v roce 2010 byla divize pro letecký průmysl certifikována dle standartů AS 9100.

CNC STROJE

Od roku 1998 se zabýváme výrobou složitých dílců pro CNC stroje.

Je zde sortiment více než 300 různých druhů výrobků, které jsou soustružené, frézované, kalené a broušené na švýcarských bruskách STUDER. Obvyklá série se pohybuje od 5 do 50 kusů a výroba se pravidelně opakuje.

Samozřejmostí je zajištění dokončovacích procesů, jako jsou speciální povrchvé úpravy, balení a důsledná kontrola jakosti.

Našim nejvýznamějším zákazníkem je světový výrobce brusek WALTER.

ELEKTROTECHNICKÝ PRŮMYSL

V divizi Elektro se dlouhodobě specializujeme na přesné obrábění částí elektromotorů, pohonů a alternátorů pro přední světové výrobce.

Díky bohatému strojnímu vybavení jsme schopni zajistit velmi širokou škálu obrábění. Zákazníkům vycházíme vstříc individuálními nabídkami pro soustružení, frézování, broušení, vrtání a vyvrtání. Mezi standardně obráběné materiály patří šedá a tvárná litina, hliník, ocel a nerez.

Výroba je zajišťována na vysoce přesných CNC obráběcích strojích osvědčených výrobců, jako jsou DMG MORI, TAJMAC-ZPS, STUDER, EMAG, HAAS, MAKINO a DOOSAN.

Přesnost a kvalita je kontrolována na osmi 3D měřicích zařízeních Nikon-LK, Mitutoyo a dvou optických měřidel VICI VISION.

V procesu výroby je plně využíván certifikovaný systém řízení jakosti dle ISO 9001, ISO 14000 a OHSAS 18000.

NÁSTROJÁRNA

Součástí firmy je i středisko nástrojárna.

V ní se pečlivě proškolení zaměstnanci věnují především návrhům, výrobě a odzkoušení upínacích přípravků a speciálních nástrojů. Výroba v nástrojárně je podpořena týmem odborníků, kteří pracují s moderním a kvalitním vybavením.

Pro návrhy používáme 3D modelář ZW3D. Výroba přípravků je zajišťována jak na moderních CNC obráběcích centrech, tak na klasických soustruzích a frézkách. Kromě upínacích přípravků si vyrábíme vlastní kombinované a speciální tvrdokovové nástroje na dvou bruskách WALTER HELITRONIC.

 

KOVOKON Popovice s.r.o.

На жаль, по Вашому запиту нічого не знайдено

Хороший темп зростання економіки Чехії. Прискорення до п'яти відсотків
ВВП Чехії в третьому кварталі прискорив річне зростання до п'яти відсотків з 4,7 відсотка в другому кварталі. У...
Найнижчий відсоток безробіття в Європі - Чехія
За даними Міністерства праці Чеської Республіки в жовтні кількість безробітних знизилася до 3,6 відсотка. В останній...
Робота в DB Schenker - чеська логістична компанія
DB Schenker - чеська логістична компанія, яка має 20 представництв по всій Чехії Компанії DB Schenker вдається гнучко...
Різдвяна лихоманка починає набирати обертів. Попит на тимчасових працівників в Чехії є величезний
Власники інтернет - магазинів і кур'єрські служби доставки товарів очікують рекордний товарообіг в передріздвяну...