Our partners

Mart s.r.o.

Verze pro tiskPDF verze
Mart s.r.o.. Партнер WORKINTENSE

Společnost Mart s.r.o. byla založena v roce 1997. Začínala jako výrobce vzduchotechnického potrubí se sídlem v Hodoníně. V následujících letech společnost dynamicky rozšiřovala své výrobní kapacity i portfolio výrobků. V roce 2001 zahájila činnost i v oblasti instalací vzduchotechnických systémů.

Současnost

Společnost Mart je rozdělena na dvě základní části – výroba vzduchotechnických prvků a instalace vzduchotechnických systémů. Společnost se zabývá také výrobou prvků na zakázku. Samozřejmou součástí je i výroba prvků do velmi čistých a zdravotně sterilních prostředí či pro různé architektonické potřeby.

V současné době je Mart předním evropským producentem vzduchotechnického potrubí a příslušenství. Měsíčně vyrobí společnost více než 40 000 m2 čtyřhranného potrubí.

Naše výrobní závody jsou vybaveny nejmodernější technologií, umožňující zákazníkům nabídnout široké portfolio výrobků a služeb. Tyto technologie jsou pravidelně modernizovány a doplňovány, dle požadavků trhu. Společnost Mart se zapojila také do projektů EU pro modernizaci technologií pro výrobu. Výrobní pobočky naleznete v Praze, Hodoníně a Bratislavě. Na stejných místech jsou také dobře vybavené velkoobchodní sklady k okamžitému odběru zboží. Obslouží vás profesionálové, kteří vám rádi pomohou nebo poradí a zodpoví vaše případné dotazy.

Aktuálně využíváme 4 250 m2 výrobních ploch a 11 300 m2 skladovacích ploch, zaměstnáváme více než 190 zaměstnanců. Svým významem a velikostí patříme k nejvýznamnějším firmám nejen na Hodonínsku. Společnost si své postavení uvědomuje a snaží se podpořit i spoustu různých zajímavých aktivit, např. mistryně ČR ve stolním tenise, klub SKST Mart Hodonín.

Společnost Mart exportuje přibližně 50 % své produkce do zahraničí.

Realizace dnes nabízí komplexní služby v oblasti dodávek systémů vzduchotechnika, chlazení, topení, MaR, a to pro všechny druhy a rozsahy projektů. Projekty jsou realizovány vlastními kvalifikovanými zaměstnanci s důrazem na přípravu projektu a kvalifikované projektové řízení.

Realizace se orientuje výhradně na český, popř. slovenský trh.

Mart s.r.o.

На жаль, по Вашому запиту нічого не знайдено