Our partners

Mart s.r.o.

Verze pro tiskPDF verze
Mart s.r.o.. Партнер WORKINTENSE

Společnost Mart s.r.o. byla založena v roce 1997. Začínala jako výrobce vzduchotechnického potrubí se sídlem v Hodoníně. V následujících letech společnost dynamicky rozšiřovala své výrobní kapacity i portfolio výrobků. V roce 2001 zahájila činnost i v oblasti instalací vzduchotechnických systémů.

Současnost

Společnost Mart je rozdělena na dvě základní části – výroba vzduchotechnických prvků a instalace vzduchotechnických systémů. Společnost se zabývá také výrobou prvků na zakázku. Samozřejmou součástí je i výroba prvků do velmi čistých a zdravotně sterilních prostředí či pro různé architektonické potřeby.

V současné době je Mart předním evropským producentem vzduchotechnického potrubí a příslušenství. Měsíčně vyrobí společnost více než 40 000 m2 čtyřhranného potrubí.

Naše výrobní závody jsou vybaveny nejmodernější technologií, umožňující zákazníkům nabídnout široké portfolio výrobků a služeb. Tyto technologie jsou pravidelně modernizovány a doplňovány, dle požadavků trhu. Společnost Mart se zapojila také do projektů EU pro modernizaci technologií pro výrobu. Výrobní pobočky naleznete v Praze, Hodoníně a Bratislavě. Na stejných místech jsou také dobře vybavené velkoobchodní sklady k okamžitému odběru zboží. Obslouží vás profesionálové, kteří vám rádi pomohou nebo poradí a zodpoví vaše případné dotazy.

Aktuálně využíváme 4 250 m2 výrobních ploch a 11 300 m2 skladovacích ploch, zaměstnáváme více než 190 zaměstnanců. Svým významem a velikostí patříme k nejvýznamnějším firmám nejen na Hodonínsku. Společnost si své postavení uvědomuje a snaží se podpořit i spoustu různých zajímavých aktivit, např. mistryně ČR ve stolním tenise, klub SKST Mart Hodonín.

Společnost Mart exportuje přibližně 50 % své produkce do zahraničí.

Realizace dnes nabízí komplexní služby v oblasti dodávek systémů vzduchotechnika, chlazení, topení, MaR, a to pro všechny druhy a rozsahy projektů. Projekty jsou realizovány vlastními kvalifikovanými zaměstnanci s důrazem na přípravu projektu a kvalifikované projektové řízení.

Realizace se orientuje výhradně na český, popř. slovenský trh.

Mart s.r.o.

На жаль, по Вашому запиту нічого не знайдено

Хороший темп зростання економіки Чехії. Прискорення до п'яти відсотків
ВВП Чехії в третьому кварталі прискорив річне зростання до п'яти відсотків з 4,7 відсотка в другому кварталі. У...
Найнижчий відсоток безробіття в Європі - Чехія
За даними Міністерства праці Чеської Республіки в жовтні кількість безробітних знизилася до 3,6 відсотка. В останній...
Робота в DB Schenker - чеська логістична компанія
DB Schenker - чеська логістична компанія, яка має 20 представництв по всій Чехії Компанії DB Schenker вдається гнучко...
Різдвяна лихоманка починає набирати обертів. Попит на тимчасових працівників в Чехії є величезний
Власники інтернет - магазинів і кур'єрські служби доставки товарів очікують рекордний товарообіг в передріздвяну...